• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Як у нашій родині святкують Різдво
Твір на тему: Як у нашій родині святкують Різдво
Администратор
Уровень 999
Сообщений: 2104
Дата: Воскресенье, 29.01.2012, 23:32:03 | Сообщение # 1
Offline
Україна здавна вирізнялася силою віри у Бога і масштабністю релігійних святкувань.

Ще з дитинства пам'ятаю солодкий дух Різдвяних свят. Якось старий сусід розповів, що час народження Спасителя приблизно п'ять тисяч років від створення світу. Тоді на небі засяяла нова зірка, яка і сповістила людству про народження Христа.

Різдво Христове православною церквою святкується сьомого січня. В Україні це свято набуло суто родинного характеру. У такий морозний святковий вечір люди намагаються збиратися усією родиною лід одним дахом. Наша родина збирається в бабусиній хаті, де пахне піччю та зеленою ялинкою, свіжим хлібом і кутьою. Цього вечора усі забувають про якісь непорозуміння і сутички, вибачають один одному неповагу і кривду. Уся родина активно готується до ушановування такої визначної події.

У Святвечір до святкового столу подають дванадцять обов'язкових пісних страв, які мають і певну символіку. Наша вечеря починається запалюванням свічок і читанням молитви. Далі святкування продовжується куштуванням запашної куті з однієї миски та інших страв. Але найбільше Різдво мені подобається тим, що зранку після святкування я отримую багато подарунків, особливо від бабусі.
Подпись пользователя
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Як у нашій родині святкують Різдво
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: