Які вікна вибрати - поради фахівця
Які вікна вибрати? Це питання виникає у нас, коли квартирі або офісу «загрожує» капітальний ремонт або старі конструкції не влаштовують за якістю і дизайну. Зробити свою квартиру красивою, затишною і теплою прагнуть всі. Сьогоднішній ринок пропонує достатній вибір матеріалів - звичайно це дерево, сталь, алюміній, останнім часом - пластик. Всі ці матеріали в чомусь хороші, а в чомусь немає, в цьому і причина такої різноманітності.

Є ще один клас матеріалів, що застосовуються для віконних і дверних блоків. Його поява в будівництві - результат прогресу сучасних технологій. Йдеться про стекловолоконних композити, або стеклокомпозітах та вікна ПВХ.

Що таке стеклокомпозіт? Це композиційний матеріал з наперед заданими властивостями. Його структура є орієнтованими певним чином скляними волокнами (до 70% за об'ємом), що скріпляють термоотвержденной смолою.

Скловолокно в результаті процесу пултрузії (спрощено - отримання готового профілю шляхом простягання через нагріту фільєру стекловолоконного матеріалу, просоченого термоактивною смолою) може застосовуватися в електротехніці, в стійких до корозії конструкціях, транспортних засобах і на ринку будівельних матеріалів.

Стеклокомпозіт - дуже перспективний матеріал, який має велику гамму застосування в індустріальному будівництві. До недавнього часу такі матеріали застосовувалися, головним чином, тільки в авіа- і ракетобудуванні, та ще з них виготовлялися корпуси невеликих яхт. Стеклокомпозіт сумістив яке вікно вибратьв собі майже всі позитивні властивості традиційних матеріалів і при цьому вдало уникнув їх недоліків. Вікна і двері із стеклокомпозіта знаходять широку популярність у зв'язку з вражаючим поєднанням позитивних якостей.

Канадська фірма INLINE FIBERGLASS на базі багаторічного досвіду і власних патентів на елементи устаткування і технологію виготовлення налагодила масове виробництво віконних і дверних виробів із стеклокомпозітного профілю, вирішивши при цьому завдання поєднання високої якості, точності, продуктивності і прийнятної вартості.
  • Тема: Статті
    Добавил: ImsteR
  • Просмотров: 713
    Рейтинг: 5.0
  • Категория: Українська література
    Дата: 08.10.2012
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]