Що й знаю про професії моїх батьків
Я ще навчаюсь у школі, але вже не раз і не два запитував себе: ким бути? І я вирішив у майбутньому стати провідником пасажирських вагонів, як і мій тато.

Від нього я дізнався, що це одна з найбільш масових професій на залізничному транспорті. Перед відправкою в рейс провідник приймає вагон, інвентар, постільну білизну. Забезпечує посадку і висадку пасажирів, правильно розмішує їх у вагоні, створює необхідні для зручного проїзду умови: порядок і чистоту у вагоні, нормальний температурний режим, вентиляцію повітря.

Провідник повинен стежити за справним станом ходової частини вагона, автогальмом і електроустаткуванням, усувати в ньому дрібні дефекти. Він повинен знати правила технічної експлуатації залізниці, розміщення станцій маршруту свого поїзда. З шкільних предметів необхідно добре знати географію, фізику, мови. Головне для провідника вагона - доброзичливість, що повинна поєднуватися зі спостережливістю, уважністю при обслуговуванні пасажирів, акуратністю.

Моя мама працює перукарем. Вона дуже любить свою професію. Зробити людину красивою і привабливою - справа рук і вміння перукаря. Спеціаліст цієї професії працює в чоловічих, жіночих та дитячих салонах у міській і сільській місцевості, а також у цехах, де виготовляють перуки і шиньйони. Робить стрижку, різні види завивок, модні зачіски, манікюр тощо.

Висококваліфікований перукар повинен володіти знаннями з косметики, знати якості барвників, склад фарб, способи застосування їх, знати призначення й будову устаткування, інструментів, пристроїв і апаратури, а також причини несправностей та засоби їх усунення.

Професія потребує художнього смаку, доброї координації рухів, уважності, ввічливості і такту.

Для успішного оволодіння професією необхідні міцні знання з хімії, біології, анатомії і фізіології людини.

Отже, професії моїх батьків дуже потрібні людям, і я вирішив, що найбільше користі принесу Батьківщині, коли буду провідником пасажирських вагонів.
  • Тема: Твори з мови
    Добавил: ImsteR
  • Просмотров: 575
    Рейтинг: 5.0
  • Категория: Навчання
    Дата: 11.01.2013
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]