Твір на тему "Жінка в білому" Пікассо
Великий художник двадцятого століття Пабло Пікассо пройшов величезний творчий шлях. Його першим наставником у мистецтві був батько, вчитель малювання й майстер декоративних розписів. Пікассо почав малювати дуже рано, у чотирнадцять років. Бездоганно володіючи прийомами академічного малюнка, він блискуче склав іспити в Барселонську школу вишуканих мистецтв, але дуже скоро покинув її, як і Мадридську академію мистецтв. У 1900 році Пабло Пікассо приїздить до Парижа. Тут склався його власний стиль. 

У творчості майстра спостерігається злиття імпресіонізму у французькому дусі та мистецтва іспанських класиків. 

Картина "Жінка в білому" була написана Пабло Пікассо в середині 1910-х років, коли після довгого захоплення кубізмом художник знову звертається до фігуративного живопису.

На цьому полотні Пікассо зобразив свою дружину, російську балерину Ольгу Хохлову, в образі древньої гречанки.

Обличчя жінки освітлене. Погляд великих темних очей замислений, серйозний. 

Довге хвилясте волосся, зібране в пучечок, кінці якого спущені на плечі. 

Жінка в білому вбранні наче на хвилинку присіла відпочити від буденщини, на що вказують складені руки, спокійна постать. 

Небагатьма фарбами майстер пензля зумів передати чарівність і одухотвореність жінки. Символічним, мабуть, є й обрання білого одягу жителів Древньої Греції. Цим художник хоче підкреслити нерозривність зв'язку поколінь і віковічної жіночої краси. 

Картини Пабло Пікассо вражають не тільки поєднанням гротеску з сарказмом, гордого жебрацтва й ницості багатства, а й глибоким ліризмом, духом античної гармонії й спокою.
  • Тема: Шкільні твори
    Добавил: ImsteR
  • Просмотров: 468
    Рейтинг: 5.0
  • Категория: Навчання
    Дата: 17.05.2013
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]