• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Як би мені хотілося провести канікули
Твір на тему: Як би мені хотілося провести канікули
Администратор
Уровень 999
Сообщений: 2104
Дата: Вторник, 31.01.2012, 19:22:11 | Сообщение # 1
Offline
Канікули... Це прекрасна пора відпочинку після напруженого року навчання. Звичайно, хочеться провести канікули цікаво.

Із самого дитинства я ходжу з батьками в походи. Де ми тільки за ці роки не були: Крим, Кавказ...

Я мрію, щоб і на цих канікулах разом з друзями, батьками ми пішли в гори. От якби на Урал! Як тільки це уявлю, так серце аж болить і коле. Я на вершечку гори, внизу білі-білі хмари... Серце завмирає. А поряд гори - горді, величаві. Ось вона - краса незайманої природи. Але щоб піднятися у гори, мені треба ще підрости, у гори діти не піднімаються.

А от побачити на свої власні очі озеро Байкал можна. Про це я також мрію. Вода в озері незаймано чиста, прозора. Це найчистіше озеро, у ньому прісна вода. Навколо нього тайга. Величаві кедри, сосни, ялини. Все це - Західний Сибір. Красивий край, але дуже суворий. Край незайманої природи.
Подпись пользователя
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Як би мені хотілося провести канікули
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: