• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Як я розумію щасливе сімейне життя
Твір на тему: Як я розумію щасливе сімейне життя
Администратор
Уровень 999
Сообщений: 2104
Дата: Суббота, 28.01.2012, 01:09:25 | Сообщение # 1
Offline
Кожна людина хоче бути щасливою. І кожна людина прагне щасливого сімейного життя. Проте щасливе сімейне життя кожен розуміє по-своєму. Мені здається, що обов'язковою умовою повинно бути взаєморозуміння між членами сім'ї. Якщо батьки розуміють, по-перше, один одного і разом — інтереси дітей, а діти розуміють інтереси батьків, то така сім'я обов'язково відшукає шляхи до щастя.

Зразком для мене є моя сім'я. Ми з сестрою вважаємо своїх батьків старшими друзями. Нам цікаво спілкуватися з ними і ми з радістю зустрічаємося ввечері після школи та після роботи. Якщо нам із сестрою потрібна порада чи допомога, ми завжди знайдемо їх у батьків. Батьки розповідають нам про свою роботу, а ми їм — про школу, про друзів, про свої інтереси та захоплення. Кажуть, що ми дружна сім'я. І це справді так. Дружба обов'язкова в сімейному житті.

А ще у нас є спільне захоплення. Я, моя сестра, мама і тато любимо історію. Часто вечорами ми розмовляємо про історичні події або читаємо історичні книги вголос по черзі. Найбільше мені подобається, коли читає тато.

Я вважаю, що наша сім'я щаслива.
Подпись пользователя
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Як я розумію щасливе сімейне життя
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: