• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Помаранчеве деревце
Твір на тему: Помаранчеве деревце
Администратор
Уровень 999
Сообщений: 2104
Дата: Четверг, 19.04.2012, 01:07:22 | Сообщение # 1
Offline
Мені дуже подобаються кімнатні квіти. У мене їх досить багато. Я вважаю, що квіти відчувають, коли їх люблять, коли їх доглядають. Найдивовижніша прикраса моєї кімнати — помаранчеве деревце. Я хочу розповісти, як мені вдалося його виростити. Ви не повірите, але це досить просто.

Кісточку помаранча потрібно замочити на ніч у блюдці з водою, а вранці посадити в землю на глибину нігтя. Горщик не повинен бути дуже маленьким, адже ви саджаєте деревце.

Потім потрібно поставити горщик у тепле місце, а коли з'являться паростки, перенести його на вікно, де багато сонця. Поливати деревце треба потрошку. Час від часу я обприскувала його водою. Я посадила деревце навесні. Улітку, коли в квартирі було задушно, виносила його на балкон «подихати свіжим повітрям». Ідеальна температура для помаранчевих із листопада до березня — 15 градусів. Тому восени горщик із помаранчевим деревцем до весни зайняв своє місце — на підвіконні. Навесні ми з татом його пересадили. Для цього сходили в ліс і набрали свіжої землі.

Минув рік. На жаль, моє деревце не плодоносить, але його глянсувате листя прикрашає кімнату та чудово освіжає повітря.
Подпись пользователя
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Помаранчеве деревце
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: