• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Розповідь про екскурсію, що сподобалась
Твір на тему: Розповідь про екскурсію, що сподобалась
Администратор
Уровень 999
Сообщений: 2104
Дата: Вторник, 17.04.2012, 18:42:21 | Сообщение # 1
Offline
Кримські гори, немов хвилі, виростають на очах туриста під час подорожі по узбережжю Чорного моря. Найвища з них - Ай-Петрі. З Алупки зубці Ай-Петрі видно в усій її красі. Унизу, в міжгір'ї, тече гірська річка, яку місцеві мешканці звуть "Козкою". Шлях на вершину Ай-Петрі прокладено по дорозі, яка має назву "серпантин". На Ай-Петринському плато встановлено пам'ятник на братській могилі партизан. Тут загін кримських партизанів потрапив у засідку і героїчно захищався протягом двох тижнів.

Не можна також не згадати наші відвідини Воронцовського палацу. Це величне творіння мистецтва. З одного боку, палац нагадує середньовічну фортецю, з другого - різні його фасади дуже схожі на мусульманський храм. Він оточений величезним парком, одним З найкращих на узбережжі. У парку росте багато рідкісних дерев. Розповідають, що кожне з цих дерев висаджували люди, які приїздили до палацу графа.

У глибині парку є могила собаки графа. Над її входом вигравірувано надпис на трьох мовах. Усередині могила прикрита двома гранітними плитами.

Воронцовський палац та гора Ай-Петрі - лише мала частина цікавих пам'яток південного узбережжя Криму. Екскурсії, по-моєму, дуже корисне заняття. Жаль, що в наш час не кожний має можливість подорожувати.
Подпись пользователя
Форум » Шкільний Світ » Твори » Твір на тему: Розповідь про екскурсію, що сподобалась
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: